.....:o) VÍTEJTE !

.....:o) VÍTEJTE !

středa 4. června 2014

LOUČENÍ

Dnes jsme se s manželem byli rozloučit s rodinou naší Kačky..Pomáhala jsem zabalit kufry, protože už zítra odlétají do Ameriky..Moc jim to samozřejmě přejeme, zároveň se nám určitě bude stýskat, a to hlavně po vnučkách. Na konci června se za nimi vypravíme..tak si přeji, aby nám dny krásně a pohodově ubíhaly..pak nás čekají zasloužené prázdniny..
Mezitím ale spousta radosti s dětmi ze školy..bude toho tolik, že vlastně na to stýskání nebude pomalu čas(navíc budeme denně v kontaktu pře SKYPE)..Ve škole budou výlety, turnaj v kuželkách, spaní ve škole, flétničkový koncert, pěvecká soutěž, vystoupení pěveckého sboru s dětskou operou.. a ještě mnoho dalšího..
 Moji prvňáčci ukončí první školní rok..je to úplně neskutečné...připadá mi to jako chvilka, co usedli poprvé do lavic..prošli první sovičkovou třídou a než se naději, tak skočí do mé druhé žabičkové třídy..ale to už vážně předbíhám.
Zítra budu celý den držet palce a dívat se k nebi. Budu se modlit, aby doletěli v pořádku a budu netrpělivě čekat na telefon, kdy se ozvou , že jsou na místě..
A tohle všechno je čeká..
nádherné nekonečné pláže, úžasný oceán...